Ваша дитина буде вдячна Вам за цей шанс все життя!
Всього 10 місць у грантовій програмі від уряду США!
Рік в США
Ваша дитина стане лідером в будь-якій країні світу
це більше, ніж просто вивчити англійську!
Ніхто не сперечатиметься, що США є світовим лідером у багатьох областях. Американці досягли цього завдяки важкій праці, командній роботі і великим амбіціям. Рік в Америці допоможе Вашій дитині стати лідером, навчитися самостійності, розширити свій кругозір і підготуватися до досягнення великих цілей на глобальному ринку.
Вік
Увага! Обов'язкова умова - на момент подачі заявки кандидат є учнем української школи
15 -18
Рівень англійської мови
Intermediate
Шкільні оцінки, середній бал
8 або вище
Особисті якості, оцінюються під час онлайн-інтерв'ю
самостійність, комунікабельність, відкритість новому досвіду
років
або вище
по українській системі оцінювання

|
Сім'я
Учасники програми обміну живуть в ретельно відібраних приймаючих сім'ях на правах члена родини, повністю поділяючи спільний побут, що передбачає і наявність деяких домашніх обов'язків. Програмою керує Держдепартамент США в партнерстві з компанією Southwestern і JAMM. Важлива частина нашої роботи - це відбір шкіл і сімей, контроль і моніторинг умов перебування іноземців, щоб забезпечити студентам і приймаючим сторонам безпечний, позитивний і продуктивний досвід міжкультурної комунікації.

Після подачі заявки, протягом 3 тижнів американські сім'ї проходять ретельну перевірку, в яку входить:

Перевірка даних в держ службах, ФБР, податковій IRS

Інтерв'ю з
представником
компанії


Інтерв'ю представника з сусідами


Перевірка умов проживання на відповідність стандартам
Школи
Більшість шкіл розташовані в невеликих містах або безпечних передмістях мегаполісів. На відміну від сформованих стереотипів завдяки кінематографу або пропаганді, рівень безпеки дуже високий. Буллінг миттєво припиняється.
У дітей є можливість розвиватися в добрій і приємній атмосфері.


Протягом всього перебування в США у Вашої дитини буде постійний доступ до представника Southwestern з питань, пов'язаних з адаптацією, навчанням і проживанням.


Рік у США для
Вашої дитини!
11000 $
Вартість участі в програмі

35 000 - 55 000 $
У вартість
програми входить:
Проживання та здорове харчування в американській сім'ї
Підбір школи і навчання у США
Оформлення документів для отримання візи
Консульський збір оплачується учасником програми
Переліт
Медична страховка
Додатково Ваша дитина отримує:

Підготовка до здачі тесту на знання англійської

Підготовка до здачі американського
SAT / ACT


Підготовка до написання есе

Рекомендації американських вчителів
Сертифікат або диплом про закінчення року в США відповідний американській системі балів GPA


Без гранта
З грантом
на рік
на рік
Етап
Реєстрація на програму. Первинна консультація і експрес-оцінка профілю кандидата

Етап
Заповнення анкети програми. Тестування ELTiS і онлайн-інтерв'ю

Внесення оплати за програму
(тільки при успішному проходженні попередніх етапів)


Підбір школи і сім'ї, яка приймає (без урахування переваг); зарахування в школу, оформлення обов'язкового медичного полісу.
Оформлення візи і бронювання авіаквитків1
2
Етап
3
Етап
4
Етап
5
ЧаПи
Що таке програма обміну учнів середньої школи в США (HSUSA)?
Програма обміну учнями HSUSA - це програма на один академічний рік для учнів середніх шкіл, які хочуть жити і вчитися в Сполучених Штатах Америки. Учасники будуть жити в приймаючих сім'ях і вчитися в американській середній школі. В ході програми учні також будуть відвідувати корисні бізнес-тренінги і зустрінуться з лідерами у своїй місцевості і на національному рівні. Ми допомагаємо нашим учасникам стати підготовленими громадянами світу.

Що значить бути громадянином світу?

 • Учні можуть орієнтуватися в міжкультурних взаємодіях з прийняттям і розумінням, завдяки дружнім стосункам з людьми з інших країн.

 • У студентів є цінності характеру, які є універсальними для успішного бізнесу, управління та міжнародних відносин. Ці цінності характеру включають в себе чесність і порядність, справедливість і добру волю, а також загальну благодійність, що цінують гідність кожного людського життя, захищаючи права кожної людини і розділяючи надію жити в умовах свободи.

 • Учні розвивають навички та компетенції, такі як навички вирішення проблем, навички комунікації, допомагаючи їм добитися успіху в глобальному середовищі.
  Скільки мені має бути років, щоб брати участь в програмі?
  Ви повинні бути не молодше 15 і не старше 18 років в перший день навчання в новій приймаючої школі.
  Як довго триватиме моя програма обміну?
  Академічний рік у програмі обміну триває приблизно 10 місяців.
  Чи можу я брати участь в спортивній команді в приймаючій школі?
  Це можуть зробити майже всі студенти, що бажають спробувати себе в спортивній команді. При цьому жодна організація з обміну не може гарантувати або обіцяти участь в спортивній команді в будь-якій приймаючій школі. Кожна приймаюча школа або шкільний округ має свої власні вимоги і процедури для участі.
  Чи можу я закінчити середню школу за кордоном?
  Кожна приймаюча школа або шкільний округ має свої власні вимоги і процедури для отримання диплому або можуть мати альтернативні способи визнання того, що ви відвідували їх школу. Ніяка організація з обміну не може гарантувати або обіцяти закінчення будь-приймаючої школи за програмами обміну J-1.
  Чи можу я отримати водійські права, перебуваючи за кордоном?
  Водіння автомобіля учнями з обміну не допускається ні за однією програмою обміну в США. Учні можуть пройти курс навчання водіїв, але не можуть керувати автомобілем під час обміну.
  Чи буде у мене ознайомча консультація?
  Так. Як учень з обміну HSUSA, Ви будете брати участь в ознайомчий консультації перед від'їздом зі своїй країни, а також після прибуття в США. Ці орієнтири покликані допомогти Вам максимально використати Вашу програму і отримати безпечний і успішний досвід обміну. HSUSA виходить за рамки типової орієнтації, ми пропонуємо тренінг глобальної готовності. Global Readiness Training складається з 6 онлайн-модулів, які допоможуть Вам підготуватися до випробувань за кордоном, щоб Ви, Ваша приймаюча сім'я і приймаюча спільнота могли отримати максимальну користь.
  Хто мені допоможе, якщо у мене виникнуть проблеми?
  Кожен учень по обміну HSUSA має локального координатора у Вашій країні, який допоможе Вам у випадку виникнення проблем. Ви також завжди можете зв'язатися зі своїм координатором програми в офісі HSUSA або зателефонувати по цілодобовій телефонній лінії HSUSA, якщо Вам знадобиться допомога. Ми прагнемо підтримувати всіх наших учнів, щоб допомогти їм отримати безпечний і позитивний досвід обміну.

  Що покриває плата за програму?
  • Розміщення в перевіреній приймаючій сім'ї в США на один рік
  • Зарахування в середню школу США
  • Підготовчі консультаційні заходи програми, включаючи предпрограмну підготовку і підготовку до повторного вступу
  • Програмні заходи, організовані в місцевих громадах США
  • Медичну страховку, що не включає умови висвітлені раніше, доплати і стоматологічне обслуговування
  • 24-годинна підтримка студентів у США.
  Що НЕ передбачено?

  • Будь-які витрати, пов'язані з отриманням закордонного паспорту
  • Витрати на подачу заяви на візу в США
  • Необхідна імунізація
  • Шкільні збори
  • Особисті витрати
  • Вартість наднормативного багажу
  • Телефонні дзвінки або використання Інтернету
   Скільки грошей мені потрібно мати на час програми з обміну?
   Перебуваючи закордоном, Ви несете відповідальність за покриття всіх Ваших особистих витрат. Оскільки звички до витрат і місцеві ціни сильно розрізняються, важко сказати точно, скільки грошей Вам знадобиться. HSUSA зазвичай рекомендує учням мати в наявності мінімум 200-300 доларів у місяць, плюс 250 доларів в семестр на особисті витрати, хоча можуть знадобитися додаткові кошти (наприклад, якщо Ви регулярно користуєтеся громадським транспортом).

   Як я можу подати заявку?
   Це просто! Якщо Ви вже хочете відправити нам заявку, просто зареєструйтеся онлайн. Заповніть реєстраційну форму на цьому сайті і відправте відповідно до інструкцій. Ми з нетерпінням чекаємо Вашого інтересу до програми!
   Чи можу я вибрати, в якому місті чи штаті буду жити?
   HSUSA не гарантує Вашого розміщення в конкретному місті чи штаті. Для всіх місць розміщення ми відправляємо інформацію про Вашу заявку в нашу мережу локальних координаторів і підбираємо для Вас приймаючу сім'ю, яка, на нашу думку, підійде Вам найкраще.
   Чи будуть в приймаючій сім'ї діти мого віку?
   Приймаючі сім'ї дуже відрізняються. У той час як в одних сім'ях є діти, які ходять в середню школу, в інших можуть бути діти молодшого віку, діти старшого віку, які більше не живуть вдома, або без дітей. Очікується, що Ви, як студент по обміну, будете досить мотивовані, відкриті і здатні до адаптації, щоб побудувати позитивні відносини з приймаючою сім'єю, незалежно від того, чи є у них діти Вашого віку.
   Чи можу я подорожувати під час програми?
   Як студент по обміну, Ваш пріоритет - дізнатися про культуру своєї сім'ї, яка приймає, активно беручи участь у повсякденному житті приймаючої сім'ї, школи та громади. Якщо Ви хочете подорожувати під час програми, Ви повинні запитати дозвіл у HSUSA задовго до бажаної поїздки. Деякі поїздки під час програми зазвичай заборонені, наприклад поїздки на батьківщину (за винятком певних обставин).
   Коли я дізнаюся про свою приймаючу сім'ю?
   Після того, як HSUSA отримає Вашу заповнену форму і локальний партнер програми у Вашій країні проведе з Вами інтерв'ю, може пройти від декількох тижнів до декількох місяців, перш ніж Ваше розміщення буде підтверджено. Підбір і перевірка приймаючої сім'ї і забезпечення надходження учня до школи - це складні і трудомісткі процеси. HSUSA проінформує Вас про Ваше розміщення вчасно, щоб Ви могли зробити всі необхідні приготування до поїздки і початку програми.

   Коли моїй родині необхідно сплатити внески за програмою?
   Терміни оплат Ви завжди можете уточнити у Вашого локального партнера програми у Вашій країні - JAMM з радістю допоможе Вам у цьому та інших питаннях.

   Чи можу я відвідувати свою сім'ю під час програми? Чи можуть моя сім'я або друзі відвідувати мене під час програми?
   Візити до рідних, близьких або друзів учня і/або від них не допускаються під час програми, оскільки вони можуть серйозно перешкодити обміну. За згодою всіх учасників такі відвідування зазвичай можна запланувати на час відразу після закінчення програми.
   Як починалися програми обміну?
   Програми обміну виросли з прагнення країн і їх народів будувати мости взаєморозуміння після Другої світової війни. З тих пір молодіжний обмін виріс і набув популярності в багатьох країнах світу, в тому числі і у Вашій! Програма обміну успішна, тому що у підлітків є можливість дізнатися про іншу країну і культуру, живучи в складі іншої сім'ї, а не в якості гостя. Ділячись своїми повсякденними справами, люди отримують можливість дізнатися про життя і культуру один одного. Учасники обміну стають друзями на все життя і знаходять «другу сім'ю» в іншій частині світу. Програма HSUSA створює можливість для позитивного впливу на однолітків, школу, спільноти, батьків і, в кінцевому підсумку, на відносини між країнами. Багато хто з сьогоднішніх лідерів самі брали участь в обміні досвідом і можуть підтвердити його позитивний вплив на їхнє життя.

   Хто має право подати заявку?
   Прийняті кандидати повинні:

   • Бути зарахованим в середню школу на момент подачі заяви в своїй країні.
   • На момент прибуття в США Вам повинно бути від 15 років до 18 років.
   • Мати академічну успішність з середнім балом 8 і вище по 12 бальній системі. Мати рівень англійської Intermediate або вище.
   • Відповідати вимогам для отримання візи в США.
   • Бути громадянином і мати можливість отримати закордонний паспорт / візу в країні, в якій подаються на програму
    Хто НЕ має права подавати заявку?
    Учні не мають права подавати заявки, якщо:

    • Заявник не відповідає вищезгаданим критеріям
    • Заявник раніше навчався в США за візою J-1 або F-1.
    • Сім'я заявника (або член сім'ї) подала заявку або подає заявку на імміграцію в США, планувала емігрувати в США або вже емігрувала в США.
    Коли мені слід подавати заявку?
    Учні починають подавати заявки з січня. Ми приділяємо велику увагу кожному учневі, щоб він підходив для приймаючої сім'ї. Учні повинні швидко пройти процес, щоб отримати візу і виконати свої фінансові зобов'язання. Кращий час для подачі заявки - це ЗАРАЗ!


    Раді, що Вас зацікавила наша програма JAMM High School USA! Залиште, будь ласка, Ваші контакти і ми зв'яжемося з Вами, щоб відповісти на всі Ваші запитання!
    Програма High School USA можлива завдяки партнерству трьох організацій
    Щороку уряд США виділяє обмежену кількість освітніх грантів зі 100% зарахуванням в школи Америки. У 2020-2021 році наша компанія отримала 10 місць в цій ексклюзивній програмі.
    Корпорація Southwestern була заснована в 1855 в м Нешвілл. До корпорації входять 18 компаній, що займаються освітою, консалтингом, HR і іншими видами бізнесу.
    Освітня компанія JAMM Group займається розвитком дітей та підлітків з 1994 року. До групи входить компанія JAMM Camps, яка кожного літа приймає понад 1000 дітей,
    JAMM School - ліцензована онлайн школа для 5-11 класів (jammschool.com.ua) і JAMM Career (профорієнтаційна програма для підлітків від 14 і старше)

    +38 098 60 27 233
    office@jamm.com.ua

    5034-D Thoroughbred Lane
    Brentwood, TN, US
    37027
    Made on
    Tilda